2146 citiri
Romelu Lukaku

Chelsea Londra a anunţat, miercuri seară, că Romelu Lukaku a fost împrumutat pentru un sezon la Inter Milano.

Şi Inter a postat o confirmare a revenirii lui Lukaku, o imagine pe Twitter în care fotbalistul apare alături de preşedintele Steven Zhang, cu mesajul: “Bine ai revenit Rom”.

Pe Instagram, Lukaku şi preşedintele Zhang au apărut împreună într-un clip, iar atacantul belgian a promis că îi va face fericiţi pe fanii nerazzurilor.

Ce au câștigat și ce au pierdut Iohannis și România în urma candidaturii la șefia NATO: ”Tevatura a fost percepută ca fiind mai degrabă pe persoană fizică”
Retragerea candidaturii la șefia NATO a președintelui Klaus Iohannis nu vine ca o surpriză, însă analiștii punctează că șeful statului ar fi putut câștiga o șansă uriașă....
Ce scrie presa străină despre retragerea candidaturii lui Iohannis la șefia NATO: ”Finalul unui fals suspans”
Preşedintele român Klaus Iohannis şi-a anunţat retragerea candidaturii de la şefia NATO, lăsând astfel drum liber premierului olandez Mark Rutte să-i succeadă lui Jens Stoltenberg,...
0
  1. Locul 2 mondial, principal favorit, deţinătorul trofeului, a fost eliminat surprinzător
  2. A văzut alt meci. Antrenorul de la EURO care este mulțumit de singurul punct de la turneu
  3. Cum s-a încheiat Anglia - Danemarca, derby-ul grupei la Euro 2024. Ambele echipe tremură pentru calificare
  4. David Popovici a atacat din nou recordul mondial la ”sută”. Pe ce loc s-a clasat România la Europene
  5. Drama unei campioane olimpice. Motivul stupid pentru care va rata Jocurile de la Paris
  6. Surpriză uriașă pe iarba londoneză. Cine l-a eliminat pe câștigătorul de la Roland-Garros
  7. O nouă cursă câștigată de David Popovici la Europene. Când e finala pentru medalii
  8. Planurile Simonei Halep. La ce super-turneu vrea să meargă să-și apere trofeul
  9. O legendă a fotbalului din Ucraina acuză: ”Scuzați-mă, dar 0-3 cu România e lipsă de respect. Boala asta ne-a cuprins”
  10. Ce final dramatic! Gol marcat la ultima fază în Slovenia - Serbia, meciul arbitrat de Istvan Kovacs la Campionatul European