Cocis eliminat in ultima etapa

Sambata, 22 Noiembrie 2008, ora 18:37
932 citiri

Internationalul romana Razvan Cocis a fost eliminat sambata in partida pe care Lokomotiv Moscova a castigat-o cu Rubin Kazan, in ultima etapa a campionatului Rusiei.

In minutul 82, la scorul de 1-1, Cocis a primit cel de-al doilea avertisment, dupa ce mai primise un cartonas galben in minutul 58.

Lokomotiv Moscova s-a impus in prelungirile partidei dar, in ciuda victoriei, echipa moscovita a incheiat sezonul pe pozitia a 7-a, ratand astfel prezenta in viitoarea editie a cupelor europene.

Rusia își concentreză atacurile hibride asupra Finlandei, prin trimiterea de migranţi. Preşedinta Comisiei Europene: „A încercat să ne destabilizeze”
Ursula von der Leyen, preşedinta Comisiei Europene a declarat vineri, 19 aprilie, că Rusia îşi concentrează atacurile sale hibride asupra Finlandei, prin trimiterea de migranţi, pentru a...
Viktor Orban: ”Ungaria vrea să stea departe de războiul din Ucraina. Nu e al nostru”
Ungaria nu se va implica de nicio parte a războiului dintre Rusia şi Ucraina, cât timp are un "guvern naţional", a declarat prim-ministrul Viktor Orban într-un interviu vineri la radioul...