Dupa esecul de la Oradea, caracalenii vor sa atinga baremul in partida cu Minerul Lupeni

Sursa: Gazeta de Olt
Vineri, 23 Mai 2008, ora 11:31
139 citiri
"In general, baietii au luat meciul usor, iar in prima repriza am primit trei goluri pe greseli personale. Insa, in primele 45 de minute si jocul pe care l-am facut a fost unul slab" a spus "secundul" lui FC Caracal, Sabin Ciurea, despre intalnirea pe care formatia olteana a sustinut-o, in "intermediara" de miercuri, la Oradea. Reprezentanta judetului a pierdut cu scorul de 2 - 3 confruntarea cu echipa locala FC Bihor, iar cu o etapa inaintea finalului de sezon elevii tehnicianului Florin ...