Fotbal, Liga a II-a. Sageata, la prima... intepatura

Sursa: Obiectiv
Marti, 08 Septembrie 2009, ora 18:54
473 citiri
 Sageata Stejaru - C.S.M. Ramnicu Sarat 2-0 (1-0)     Dupa trei meciuri si doar un punct din noua posibile, Sageata Stejaru a spart gheata sambata contra codasei C.S.M. Ramnicu Sarat. Doar 2-0 la capatul unui meci in care oaspetii au trait periculos fiecare moment al meciului, echipa antrenata de Aurel Sunda avand aproape in fiecare minut ocazii mai mici sau mai mari de gol. Scorul a fost deschis abia la finalul primei reprize de catre Jianu (min. 43), jucatorul adus abia in urma cu cateva ...citește toată știrea