Sahtior a uitat sa mai castige in Ucraina

Duminica, 01 Septembrie 2013, ora 10:56
2378 citiri

Echipa antrenata de Mircea Lucescu, Sahtior Donetk a remizat in campionatul Ucrainei, scor 1-1 in fata celor de la Metalist Harkov.

Chiar daca elevii antrenorului roman au deschis scorul prin Stepanenko in minutul 59, ei au fost egalati in minutul 77 prin golul marcat de Devici.

Este al doilea joc la rand fara victorie pentru Sahtior, dupa infrangerea din runda trecuta cu Dnepr, scor 1-3.

In prezent, Sahtior Donetk se afla pe locul al doilea in clasamentul de la nord de Romania, la un punct in spatele echipei Metalist Harkov.

Declarațiile preotului Nicolae Tănase sunt ”o invitație la viol”. Ministra Justiției intervine
Ministra Justiţiei, Alina Gorghiu a spus, referitor la afirmaţiile preotului Nicolae Tănase de la Valea Plopului potrivit cărora fetele care sunt agresate sexual ar trebui să intre la...
Plângeri la DNA și ANI împotriva lui Cristian Popescu Piedone. USR îl acuză că și-a angajat ”rudele și pilele” la primărie
USR va depune plângeri la Agenţia Naţională de Integritate şi Direcţia Naţională Anticorupţie împotriva lui Cristian Popescu Piedone şi a caracatiţei cu rude şi pile pe care a...
#sahtior a uitat sa castige ucraina, #egal sahtior campionat ucraina, #egal sahtior metalist harkov , #stiri Sahtior Donetk