Înapoi la listarea arhivei

29 Aprilie 2018 - TIR cuprins de flacari. Soferul a suferit arsuri la fata (Foto)

Azi, 29 aprilie, pompierii au intervenit pentru stingerea unui incendiu izbucnit la un tir, care se deplasa dinspre Oradea spre Satu Mare, pe DN 19 la intrarea in localitatea Piscolt.

29 Aprilie 2018 - Satmareanul antrenat de "Pippo" Inzaghi a marcat primul gol la Venezia (Video)

Satmareanul Sergiu Suciu a semnat in vara pentru trei sezoane cu Venezia FC, echipa din Seria B (Liga 2 din Italia). De atunci a evoluat in 24 de meciuri si a acumulat 1.199 de minute. Vineri s-a

29 Aprilie 2018 - Primaria Certeze invita pe toata lumea la Sambra Oilor din 6 mai

An de an, in prima duminica

29 Aprilie 2018 - O masina s-a zdrobit de un cap de pod intre Acas si Mihaieni

In noaptea de sambata spre duminica, 28-29 aprilie, un accident grav a avut loc intre Acas si Mihaieni. Un sofer neatent a nimerit cu masina intr-un cap de pod.

29 Aprilie 2018 - Satmareanul Carlo Erdei a inscris un gol frumos in prima liga a Ungariei (Video)

Satu Mare are trei jucatori in prima liga de fotbal a Ungariei, la Balmazujvaros. Este vorba de Adrian Rus, Carlo Erdei si Ervin Zsiga. Primii doi au fost titulari sambata in meciul din deplasare cu

29 Aprilie 2018 - Sezon incheiat pentru Florin Gardos. Satmareanul s-a accidentat din nou

Sambata s-a jucat meciul dintre CSU Craiova si FC Viitorul, scor 3-3, din etapa 7 a Ligii 1 la fotbal. Satmareanul Florin Gardos a fost titular insa a rezistat doar 28 de minute. Fundasul este

29 Aprilie 2018 - Accident teribil ! S-au izbit de un cap de pod (Fotogalerie)

Un teribil accident de circulatie a avut loc in noaptea de sambata, 28 spre azi, 29 aprilie, intre localitatile Acas si Mihaieni.