Doua puncte pierdute in prelungiri

Duminica, 05 Februarie 2023, ora 23:25
162 citiri
In etapa a 24-a din Superliga, Sepsi OSK a remizat in deplasare la CS Mioveni, rezultat 1-1, chiar daca alb-rosiii au condus pana in minutul patru al prelungirilor, gazdele au egalat dintr-un penalty, la chiar ultima faza a meciului.

CS Mioveni a inceput partida in forta si a ratat trei bune ocazii de a marca, Niczuly intervenind atent in fata lui Benchaib si Garutti. La chiar prima ocazie pentru Sepsi OSK, Rondon i-a asezat perfect balonul lui Matei, care a sutat la coltul lung si a deschis ...citește toată știrea