Rezultatele 1 - 7 din 7

Articole despre "gaz metan meci steaua"

17 Octombrie 2016 - Gaz Metan invinge Steaua

Gaz Metan Medias a invins-o surprinzator pe Steaua Bucuresti cu scorul de 1-0 (1-0), duminica seara, pe Arena Nationala din Capitala, intr-un meci din etapa a 12-a a Ligii I de fotbal. Singurul gol

09 Septembrie 2013 - Cupa Steaua: Gaz Metan a invins BCM Pitesti si s-a clasat a doua

Gaz Metan Medias a trecut de BCM U Pitesti, 72-65, in ultimul meci pentru cele doua formatii in cadrul Cupei Steaua.

19 August 2013 - Steaua costa triplu! * Gaz Metan a marit substantial preturile biletelor pentru meciul cu echipa lui Reghecampf

Pentru meciul cu Steaua, programat simbata de la 21:30, in direct la Digi 1 si liveTEXT pe GSP.RO, oficialii celor de la Gaz Metan au decis sa tripleze pretul tichetelor de acces la meci.

11 August 2012 - Gaz metan - Steaua (duminica, ora 21.30, Digi Sport 1)

Pustai: "Vrem punct sau puncte din acest meci"

09 Mai 2011 - Becali s-a urcat pe masina la finalul meciului dintre Gaz Metan si Steaua

Daca pe teren spectacolul a fost unul de slaba calitate, Steaua si Gaz Metan terminand la egalitate meciul de duminica seara, scor 0-0, dupa meci lucrurile au stat diferit.

#meci

22 Aprilie 2010 - Gaz Metan Medias in semifinale, dupa un meci-thriller cu Steaua in Capitala

Gaz Metan Medias s-a calificat in semifinalele Diviziei A la baschet masculin dupa ce a invins in meciul 4, la Bucuresti, pe Steaua Turabo, scor 100-98, dupa doua reprize de prelungiri. Medias a

26 Octombrie 2009 - Inca un egal

Gaz Metan a obtinut vineri o remiza scor 1-1, in fata fostului lider FC Brasov. Astfel echipa din Medias a ajuns la al cincelea meci fara infrangere ultima fiind cea cu Steaua. Gaz Metan Medisa a