Rezultatele 1 - 7 din 7

Articole despre "vointa sibiu victorie"

23 Ianuarie 2012 - Victorie pentru Vointa Sibiu in primul amical al anului pentru echipa lui Pelici

CSU Vointa a castigat, sambata, cu scorul de 2-0 (1-0) primul meci amical din aceasta iarna, disputat in compania formatiei FC Cisnadie. Partida s-a desfasurat pe Stadionul "Vointa". Golurile au fost

#meci

28 Noiembrie 2011 - Iulian Popa dupa Vointa - CFR Cluj, 0-1: "Arbitrul ne-a tratat ca pe niste cersetori, pe unii colegi i-a injurat"

Intr-un meci in care a pornit ca outsider clar, Vointa Sibiu i-a tinut piept cu brio lui CFR si a parut, in unele momente, aproape chiar de victorie. Cateva decizii cel putin discutabile ale

18 Noiembrie 2011 - Hambasan: "Achit prima de victorie in vestiar daca batem pe Dinamo"

Presedintele finantator al Vointei Sibiu, Ioan Hambasan le-a promis jucatorilor sibieni ca va merge cu banii la el la meciul de sambata seara. Hambasan anunta ca Vointa va face o remaniere de lot la

#meci

23 Iunie 2011 - Povestea unui blat refuzat: "Acum jucam pentru promovare"

Vointa Sibiu a cistigat in runda finala din sezonul trecut, 4-0 cu ACU Arad. Fara acea victorie, care i-a trimis pe aradeni in liga a treia, ardelenii ar fi pierdut locul 4 in favoarea celor de la

10 Februarie 2011 - Vointa Sibiu a obtinut o victorie si doua egaluri in Antalya

Liderul din liga 2 a reusit sa invinga pe VfB Admira Wacker si sa faca egal cu doua echipe din Rusia.

27 Ianuarie 2011 - CSU Vointa, victorie in primul meci amical al iernii

Echipa sibiana a castigat, miercuri, pe "Vointa", cu 4-0 meciul cu Sevisul Selimbar, o echipa din Liga a IV-a Sibiu.

21 Septembrie 2010 - Vointa Sibiu trece de Gaz Metan cu scorul de 3-1, dupa prelungiri

Divizionara secunda Vointa Sibiu trece de Gaz Metan cu o victorie, 3-1, dupa prelungiri. Mediesenii sint prima echipa din liga I care paraseste competitia.