VIDEO - FC Hermannstadt, victorie cu Poli Iasi - Sibiul e pe primul loc in liga 2

Joi, 12 August 2021, ora 23:36
67 citiri
FC Hermannstadt merge ceas in liga 2. Sibiul are un start perfect de campionat, cu trei victorii din trei partide. Dupa 2-1 acasa cu FC Buzau si 2-0 in deplasare cu Unirea Constanta, sibienii au invins cu 2-1, la Medias, pe Poli Iasi, in duelul fostelor retrogradatelor din Liga 1. Dupa o prima repriza modesta, fara ocazii, partea secunda a fost mai animata la cele doua porti, in special la cea a iesenilor. Pentru FC Hermannstadt au marcat doi jucatori introdusi in repriza secunda, Ionut ...citește toată știrea