A treia infrangere consecutiva pentru CSU Sibiu

Joi, 18 Octombrie 2012, ora 15:05
129 citiri
CSM Oradea s-a impus pe teren propriu in fata sibienilor cu scorul de 67 - 58 (11-12, 15-12, 24-19, 17-15) in etapa a III-a a Ligii Nationale de baschet.

Primele doua sferturi ale partidei au consemnat un scor rusinos pentru ambele echipe, astfel ca la pauza mare tabela indica 26 - 24 pentru oradeni. Dupa o jumatate de meci nereusita din punct de vedere al eficientei ofensive, in sfertul al treilea jocul s-a deschis, dar acest lucru a insemnat si distantarea pe tabela pentru gazde. Inaintea ...citește toată știrea