(FOTO) FC Avrig, favorita la titlul de campioana judeteana in 2021 dupa victoria cu FC Inter

Miercuri, 05 Mai 2021, ora 21:48
157 citiri
FC Avrig a castigat derbiul cu FC Inter, luand o optiune serioasa pentru castigarea titlului de campioana judeteana in 2021, care ii ofera posibilitatea de a disputa barajus pentru promovarea in Liga 3. Dupa 90 de minute, avrigenii s-au impus pe teren propriu cu 5-2 in fata Interului, dupa 1-1 la pauza.

Sibienii au inceput mai bine meciul si au avut cateva oportunitati de a deschide scorul, dar in cele din urma a inscris Avrigul. Bucuria gazdelor a fost de scurta durata, Interul egaland dupa ...citește toată știrea