Remiza in amicalul dintre Gaz Metan si FC Hermannstadt! Fiecare echipa a avut cate-o repriza

Sambata, 13 Noiembrie 2021, ora 22:44
150 citiri
Prim-divizionara Gaz Metan si FC Hermannstadt, ocupanta locului al patrulea in Liga 2, au terminat la egalitate meciul de verificare disputat sambata la prand, la Medias. Formatia din orasul de pe malurile Tarnavei a condus cu 2-0 inca din minutul 17 si ar mai fi putut marca pana la pauza. La reluare, sibienii au revenit pe teren mai determinati si, dupa ce au redus din diferenta prin Sintean dintr-o lovitura de la 11 metri, la mijlocul reprizei, cu doua minute inainte de final Petrisor ...citește toată știrea