Reghecampf, fanul Simonei Halep - ce spune despre meciul cu Serena Williams

Miercuri, 07 Septembrie 2016, ora 14:33
4238 citiri

Antrenorul Stelei, Laurentiu Reghecampf, a spus ca este fanul Simonei Halep in meciul pe care aceasta il joaca, joi dimineata, contra numarului 1 mondial, Serena Williams.

Stelistul ii ureaza succes si spera "sa o invinga odata" pe americanca.

"Probabil ca o sa dormim, insa, daca o sa am insomnii, probabil ca ma voi uita la meciul lui Halep. Ii urez succes si sper sa o invinga odata pe Serena Williams", a spus Reghecampf, miercuri, la conferinta de presa, citat de Digi Sport.

Simona Halep si Serena Williams se vor intalni in sferturile de finala de la US Open, intr-un meci programat joi dimineata, de la ora 02:00, si care va fi transmis in direct de Ziare.com.

Aceasta va fi a noua intalnire directa dintre cele doua sportive. Pana in prezent, Simona a obtinut o singura victorie in fata Serenei. Daca va fi invinsa de Halep, americanca va pierde primul loc in clasamentul WTA.

AUR se plânge că George Simion nu are acces la comisia de control a SRI. "PNL-PSD continuă acapararea statului român"
Deputata AUR Gianina Şerban acuză că, de patru luni, Birourile permanente reunite al Camerei şi Senatului refuză, fără nicio justificare, să numească un membru al partidului în comisia...
Florin Cîțu iese la atac după tensiunile din coaliție privind candidatura lui Cătălin Cîrstoiu la Capitală. Variantele propuse de fostul premier
Florin Cîţu, fost premier și fost lider PNL, a anunțat că sunt probleme privind „candidatura coaliţiei toxice” în persoana medicului Cătălin Cîrstoiu la Primăria Capitalei. El a...
#Laurentiu Reghecampf Halep US Open, #Reghecampf meci Halep Serena, #Halep Serena Williams sferturi US Open , #Serena Williams