Business Focus: Antreprenoriatul: Profesie vs Vocație

Momente cumplite la Roma. Simona s-a accidentat groaznic si a iesit plangand de pe teren. Romanca a abandonat in setul doi cu Kerber VIDEO

Miercuri, 12 Mai 2021, ora 20:02
26268 citiri
Simona Halep. Foto: captura video /Digisport 2

Scene groaznice in Italia.

Romanca s-a accidentat brusc in gamba stanga,in setul doi, cu Angelique Kerber si a parasit in lacrimi terenul.

Halep castigase primul set usor, 6-1, iar la scorul de 3-3 in setul doi, Simona s-a accidentat din senin si nu a mai putut continua partida cu Angelique Kerber.

Accidentarea pare una grava pentru Simona.

Kerber face din nou break, 3-3

Simona Halep s-a accidentat rau, iesind de pe teren in lacrimi si a abandonat in setul doi al meciului cu Kerber. Romanca castigase lejer primul set

A învins-o pe Halep la Miami și a urmat coșmarul. Ce-a pățit iberica Badosa la ea acasă
Tenismena Paula Badosa din Spania, cea care a învins-o pe Simona Halep la Miami, la revenirea româncei în circuit, a fost eliminată miercuri în primul tur al turneului WTA Madrid. După...
Situația complicată a Simonei Halep. Italienii au anunțat ce se întâmplă cu wild-card-urile la WTA Roma
Organizatorii turneului WTA 1000 de la Roma, programat în perioada 8-19 mai, au făcut primele precizări privind wild-card-urile de pe tabloul feminin, o invitație în acest sens fiind...
#Simona Halep, #tenis, #Kerber declaratie meci Halep, #Roma , #stiri Simona Halep