Momente cumplite la Roma. Simona s-a accidentat groaznic si a iesit plangand de pe teren. Romanca a abandonat in setul doi cu Kerber VIDEO

Miercuri, 12 Mai 2021, ora 20:02
26268 citiri
Simona Halep. Foto: captura video /Digisport 2

Scene groaznice in Italia.

Romanca s-a accidentat brusc in gamba stanga,in setul doi, cu Angelique Kerber si a parasit in lacrimi terenul.

Halep castigase primul set usor, 6-1, iar la scorul de 3-3 in setul doi, Simona s-a accidentat din senin si nu a mai putut continua partida cu Angelique Kerber.

Accidentarea pare una grava pentru Simona.

Kerber face din nou break, 3-3

Simona Halep s-a accidentat rau, iesind de pe teren in lacrimi si a abandonat in setul doi al meciului cu Kerber. Romanca castigase lejer primul set

Probleme pentru ultima adversară a lui Halep! A învins-o pe Simona, dar vrea să se retragă
Paula Badosa este ultima jucătoare cu care s-a confruntat Simona Halep pe care a învins-o după ce a pierdut primul set cu 6-1. Badosa a intrat la idei după meciul cu Halep și spune că vrea...
WTA Madrid începe azi fără Simona Halep. Programul româncelor
Turneul WTA 1000 de la Madrid programează astăzi primele meciuri de pe tabloul principal feminin, în absența Simonei Halep, care a refuzat din motive medicale wild-card-ul oferit de...
#Simona Halep, #tenis, #Kerber declaratie meci Halep, #Roma , #stiri Simona Halep