Mugurel Buga a inscris in Cupa Greciei

Joi, 21 Ianuarie 2010, ora 15:00
1555 citiri

Atacantul Mugurel Buga a inscris pentru formatia sa, Xanthi Skoda, intr-o partida castigata in fata echipei Olympiakos Volos, in optimile Cupei Greciei, scor 2-0.

Buga a inscris cel de-al doilea gol al echipei Xanthi, in minutul 83, dupa ce Marcelinho deschisese scorul, in minutul 24, jucator pe care l-a si inlocuit, informeaza site-ul oficial al clubului elen.

Folosit ca titular, celalalt roman al formatiei Xanthi Skoda, Florin Stanga, a fost eliminat de pe teren in minutul 86.

C.F.

Cine câștigă din separarea candidaților PSD-PNL la Capitală: ”Se vor faulta unul pe altul”. Scenarii noi pentru prezidențiale
Sociologul Alfred Bulai, șeful departamentului de Sociologie din cadrul SNSPA, a fost invitatul rubricii „Cu fața la alegători”. Acesta a vorbit despre cele mai importante subiecte de pe...
Ungaria dă asigurări că susține aderarea deplină a României la Schengen. Măsurile decise în urma vizitei lui Cătălin Predoiu la Budapesta VIDEO
Ungaria va continua să susţină accederea României în spaţiul Schengen cu frontierele terestre în acest an, a transmis ministrul Afacerilor Interne, Cătălin Predoiu, în urma unei...