Rezultatele 1 - 17 din 17

Articole despre "csm slatina csm sebes"

07 Octombrie 2014 - CSM Slatina, revenire spectaculoasa si trei puncte contabilizate

Handbalistele de la CSM Slatina au reusit sa treaca peste esecul cu HC Alba Sebes si au castigat partida sustinuta in week-end pe teren propriu.

25 Septembrie 2014 - CSM Slatina intalneste HC Alba Sebes in primul meci din deplasare

Handbalistele de la CSM Slatina vor disputa la sfarsitul aceste saptamani primul meci din deplasare al sezonului.

30 Septembrie 2014 - CSM Slatina a suferit prima infrangere chiar in primul meci din deplasare

Handbalistele de la CSM Slatina au evoluat in week-end in deplasare in cea de-a doua etapa din cadrul Diviziei A. Slatinencele au intalnit HC Alba Sebes in primul meci disputat in deplasare din noul

02 Octombrie 2014 - CSM Slatina vrea sa uite esecul de la Sebes cu o victorie acasa

Handbalistele de la Clubul Sportiv Municipal Slatina se pregatesc de meciul din cea de-a treia etapa a campionatului.

24 Februarie 2014 - CSM Slatina, primul esec din retur: s-au inclinat la Sebes!

Elevele pregatite de Gavril Kozma si Iulia Pasarica au pierdut primele puncte de la reluarea campionatului, pe terenul unei dintre aspirantele la promovarea in Liga Nationala. Desi diferenta de scor

19 Februarie 2014 - CSM Slatina pregateste partida cu HC Alba Sebes

CSM Slatina pregateste in aceste zile partida contand pentru etapa a XVI-a a Campionatului National al Diviziei A la handbal feminin.

21 Februarie 2014 - CSM Slatina, meci dificil cu HC Alba Sebes in deplasare

CSM Slatina continua parcursul din cadrul Campionatului National al Diviziei A la handbal feminin cu un meci in deplasare. Slatinencele vor evolua la sfarsitul acestei saptamani la Sebes, contra

23 Februarie 2014 - CSM Slatina a pierdut primul meci din acest retur

CSM Slatina a suferit in week-end prima infrangere a returului si cea de-a doua a campionatului. Sambata, de la ora 18:00, oltencele au intalnit in deplasare HC Alba Sebes, echipa care si-a anuntat

27 Februarie 2014 - Pasarica: "Muresul, Sebesul si Slatina sunt echipe bune, depinde cum isi joaca sansa"

CSM Slatina continua se ocupe prima pozitie din seria a II-a a Diviziei a la handbal feminin. Handbalistele slatinence au pierdut runda trecuta in deplasare la Sebes insa avansul de cinci puncte fata

17 Octombrie 2013 - Meci dificil pentru CSM Slatina, acasa cu HC Alba Sebes

Dupa patru etape disputate de la startul sezonului, handbalistele de la CSM Slatina au acumulat maximum de puncte. Acestea vor evolua sambata in cadrul etapei a V-a pe propriul teren, unde vor avea

05 Martie 2013 - CSM Slatina, duel cu "lanterna rosie"

Formatia din Slatina a inregistrat in cele patru confruntari din acest retur de campionat doua victorii si doua infrangeri: CSS Caracal (victorie, 33-29), HC Alba Sebes (infrangere, 29-28), SC

12 Februarie 2013 - CSM Slatina a suferit prima infrangere a returului in deplasarea de la Alba Iulia

CSM Slatina a evoluat duminica in prima partida sustinuta in deplasare din returul de campionat. Handbalistele de la malul Oltului s-au deplasat la Alba Iulia, acolo unde au intalnit HC Alba Sebes.

17 Decembrie 2010 - CSM Slatina a pierdut la un singur gol disputa de la Sebes

CSM Slatina a pierdut ultimul meci oficial din acest an, terminand prima parte a sezonului pe locul patru in clasament, dupa National Rm. Valcea, CSM Bistrita si Muresul Tg. Mures.

15 Decembrie 2010 - Handbal: CSM Slatina, ultimul meci oficial din 2010

Echipa de handbal feminin, CSM Slatina va sustine astazi ultimul meci oficial din acest an. Slatinencele profesorului Iulian Perpelea vor intalni astazi, in deplasare, CSM Sebes, meciul fiind

14 Martie 2010 - CSM Slatina a castigat impotriva celor de la CSM Sebes

Handbal / Divizia A CSM Slatina a mai urcat un loc in clasament, dupa ce sambata a invins, in deplasare, CSM Sebes. Dupa o prima repriza echilibrata, la pauza scorul fiind egal, 15-15, slatinencele,

09 Martie 2010 - CSM Slatina intalneste lanterna

Handbal / Divizia A Sambata, va incepe returul Diviziei A de handbal feminin, CSM Slatina urmand sa intalneasca, in deplasare, CSM Sebes. Tinand cont de diferenta mica de puncte dintre cele doua

03 Noiembrie 2009 - CSM Slatina a invins CSM Sebes

Handbal / Divizia A Victorie importanta pentru CSM Slatina, care a invins, sambata, CSM Sebes. Desi au fost conduse la pauza cu doua goluri, slatinencele au revenit in repriza secunda, reusind sa