Rezultatele 1 - 10 din 10

Articole despre "amical fc olt slatina"

17 Iulie 2014 - FC Olt Slatina - AS Milcov, scor identic. 2-3 pentru formatia din liga a IV-a

FC Olt Slatina a sustinut miercuri cel de-al doilea meci amical din aceasta pauza competitionala. Divizionara secunda i-a avut ca adversari tot pe cei de la AS Milcov, cu care au jucat si prima

10 Februarie 2014 - FC Olt Slatina a terminat la egalitate amicalul cu CS Mioveni

FC Olt Slatina a disputat sambata cel de-al doilea amical de la revenirea din cantonament.

20 Februarie 2014 - FC Olt Slatina a castigat si cel de-al doilea joc amical cu Minerul Motru

FC Olt Slatina a disputat miercuri o noua partida amicala, penultima pana la startul ultimelor meciuri ramase din returul de campionat.

12 Februarie 2014 - Demonstratie de forta pentru FC Olt la Motru

Formatia FC Olt Slatina a invins, ieri dupa-amiaza, pe Minerul Motru, cu scorul de 4-0, intr-un meci amical, care s-a desfasurat pe terenul sintetic din Motru. Cele patru goluri au fost marcate de

12 Februarie 2014 - FC Olt Slatina a castigat primul amical, 4-0 cu Minerul Motru

FC Olt Slatina a disputat marti cel de-al treilea meci amical din aceasta pauza de iarna. Slatinenii au intalnit in deplasare colega din seria a II-a, Minerul Motru.

22 Iulie 2013 - Remiza pentru divizionara secunda in amicalul cu FC Bals

Alro Slatina a disputat vineri, pe stadionul din Piatra Olt, cel de-al treilea meci amical din aceasta pauza competitionala. Dupa victoriile cu Inter Markus Coteana si Atletic Bradu, elevii lui Dan

20 Februarie 2013 - FC Olt, amical cu Mioveni

Divizionara secunda FC Olt Slatina va sustine astazi, de la ora 11.00, o partida amicala in compania colegei de serie CS Mioveni, confruntarea urmand sa se desfasoare pe terenul de la Stefanesti

30 Ianuarie 2013 - FC Olt, amical cu International Brebeni

Pana in acest moment, Dan Oprescu a condus sedintele de antrenament la baza sportiva "Metalurgistul", iar la echipa nu este niciun jucator nou. La capitolul plecari, FC Olt Slatina s-a despartit in

25 Februarie 2011 - FC Piatra-Olt-ALRO, amicalul orgoliilor pe sinteticul de la Bradu

Amicalul orgoliilor! Asa ar putea fi caracterizat jocul amical dintre FC Piatra-Olt si ALRO Slatina, programat maine, de la ora 11.30, pe terenul sintetic de la Bradu.

16 Septembrie 2010 - FC Piatra Olt - CSM Slatina 3-0

FC Piatra Olt a reusit sa invinga CSM Slatina cu scorul de 3 - 0 intr-un meci amical disputat marti pe terenul propriu. Dan Oprescu, principalul gruparii din Piatra Olt, a vrut sa dea posibilitatea