FC Caracal - FC Piatra-Olt 2-2: Derby oltenesc cu bataie, la Caracal

Duminica, 21 Noiembrie 2010, ora 23:59
291 citiri
Derby oltenesc cu scantei la Caracal, acolo unde echipa locala a remizat, 2-2, cu FC Piatra-Olt.

Scorul a fost deschis de Dragalina cu cinci minute inainte de pauza, iar caracalenii au egalat la 4 minute dupa reluarea jocului prin Preda.

In minutul 60, dupa o centrare a lui Giurca de pe partea stanga, Yartei a reluat in plasa din sase metri, oaspetii preluand din nou conducerea pe tabela de marcaj.

In minutul 89 arbitrul intalnirii a dictat lovitura de pedeapsa in favoarea echipei ...citește toată știrea

Citeste mai multe despre: Caracal derby Piatra Olt