Sportul Visina Noua, fara punct desi a condus de doua ori pe tabela

Luni, 13 Octombrie 2014, ora 00:10
133 citiri
7 goluri marcate, rasturnari de scor, tensiune ridicata si mult spectacol au fost ingredientele partidei dintre CS Afumati si Sportul Visina Noua.

Partida s-a disputat in week-end si a contat pentru etapa a VII-a a ligii a III-a. Elevii lui Laurentiu Uratu au avut un debut excelent de partida, si la doar 3 minute de la start Glisca a reluat fara marcaj din mijlocul careului mare si a punctat pentru 1-0. Gazdele au revenit in joc si au restabilit egalitatea in minutul 17, cand Chirila a gasit ...citește toată știrea