FC Olt Slatina a pierdut in urma unei faze fixe lucrata la antrenamente

Luni, 18 Noiembrie 2013, ora 00:11
127 citiri
FC Olt Slatina a intalnit sambata in deplasare CSM Ramnicu Valcea, intr-un meci contand pentru etapa a XII-a. Elevii lui Dan Oprescu au pierdut la limita, scor 1-0, in urma unui gol reusit de Negut dupa o faza fixa lucrata la antrenamente de Claudiu Niculescu.

In prima parte a jocului disputat pe stadionul "Municipal" slatinenii nu au prea contat in atac, iar gazdele au avut initiativa inca din primele minute.

Prima ocazie de gol a venit in minutul 32, atunci cand Barbulescu a tras pe ...citește toată știrea