Meci frumos si ambitii mari la Corabia

Vineri, 03 Septembrie 2010, ora 23:04
193 citiri
Meci frumos pe stadionul "Ion Oblemeco" din Corabia, unde Progresul din localitate a primit vizita formatiei Sportul Visina Noua. Asa cum era de asteptat s-a jucat cu o mare ardoare, iar partida s-a incheiat nedecis, 1-1.

Scorul a fost deschis de formatia vizitatoare, Nica marcand la sase minute dupa fluierul de inceput al arbitrului, printr-un sut frumos de la 25 de metri.

Elevii lui Vrajitoarea au fortat, iar in minutul 66 Ticlea a egalat la unu dupa ce a executat impecabil lovitura ...citește toată știrea