Vezi ce spune Uritu de infrangerea de la Motru

Vineri, 03 Septembrie 2010, ora 23:05
198 citiri
Elanul caracalenilor din prima etapa a mai fost domolit la Motru. FC Caracal a pierdut cu 1-2 meciul din deplasare cu Minerul Motru. Gazdele au deschis scorul in minutul 35 prin Sarbu, iar la 10 minute dupa reluarea jocului minerii si-au majorat avantajul prin reusita lui Laurentiu.

Elevii lui Uritu au redus din diferenta in minutul 71 in urma unei faze fixe. Radulescu a executat foarte bine, iar Bocanete l-a invins pe portarul advers cu o executie cu capul din suprafata de pedeapsa. Pe ...citește toată știrea