Amical: UTA - CFR Timisoara (0 - 0)

Sambata, 16 Februarie 2008, ora 18:56
945 citiri

Formatia aradeana din liga 1 nu a reusit sa se impuna in fata divizionarei secunde, CFR Timisoara, sambata, in cadrul unei partide amicale, scorul ramanand 0 - 0 pana la final.

Pentru prima repriza, aradenii au inceput in urmatoarea formula: D.Tudor - Balan, Chita, Amoreirinha, Vasiljevici - Marginean, Todea, Oliveira, Fl. Dan - M.Ilie, Baltoi, iar in repriza secunda au mai evoluat Marne, Bumbac, Mihut, Gurita si Pahima.

Petrolul - UTA, meci important în cursa pentru salvarea de la retrogradare
Echipa Petrolul Ploieşti a încheiat la egalitate, luni, pe teren propriu, scor 1-1, cu gruparea UTA Arad, în ultimul meci al etapei a cincea din play-out-ul Superligii. La Ploieşti, gazdele...
Prima ședință de Guvern care se desfășoară la Timișoara. Ce proiecte vor fi discutate în întâlnirea de astăzi
Guvernul se reuneşte joi, la Timişoara, într-o şedinţă specială, în cadrul căreia urmează să fie aprobate o serie de proiecte de infrastructură cu impact regional, precum şi plata în...