Business Focus: Antreprenoriatul: Profesie vs Vocație

CS Otopeni, doar egal cu Forex Brasov

Duminica, 20 Aprilie 2008, ora 14:21
1763 citiri

Ultimul meci din etapa a 26-a a Ligii a II-a la fotbal, din seria B1, a adus un rezultat de egalitate intre CS Otopeni si Forex Brasov, un rezultat care mai mult incurca formatia din Otopeni, decat sa-i ajute pe brasoveni.

Oaspetii au deschis scorul in minutul 17 prin Roman, in timp ce CS Otopeni a stabilit scorul final 1-1, prin Claudiu Dumitrescu, in minutul 36, dupa ce a transformat o lovitura de pedeapsa.

In clasament, CS Otopeni se mentine pe locul secund in seria B1, cu o zestre de 53 de puncte, in timp ce Forex Brasov a egalat la puncte pe Dunarea Giurgiu, 38 de puncte si a trecut pe locul 8.

Ce n-a văzut CTP în 34 de ani de alegeri libere: ”Doar Ceaușescu îl poate egala pe Ciociu. Ca pe o turmă de mancurți...”
Retragerea lui Cătălin Cîrstoiu din cursa pentru Primăria Capitalei a fost comentată acid de jurnalistul Cristian Tudor Popescu, care i-a criticat dur pe președinții PSD și PNL, Marcel...
Candidatul USR la Primăria Sectorului 5 a depus o plângere la DIICOT împotriva lui Cristian Popescu Piedone
Avocatul şi liderul consilierilor USR din Sectorul 5, Alexandru Dimitriu, a depus joi dimineaţă, 25 aprilie, o plângere la DIICOT împotriva primarului Cristian Popescu Piedone şi ”a...