Business Focus: Antreprenoriatul: Profesie vs Vocație

Remat Zalau, eliminata dramatic din Challenge Cup

Joi, 11 Februarie 2010, ora 22:50
954 citiri

Formatia Remat Zalau a ratat dramatic calificarea in sferturile de finala ale Challenge Cup, fiind eliminata de Dukla Liberec dupa disputarea "setului de aur".

Ardelenii s-au impus cu scorul de 3-0 la finalul timplui regulamentar de joc, pe seturi 25-16, 28-26, 25-23, insa cum in partida tur au pierdut cu acelasi scor a fost nevoie de un set suplimentar, care a decis castigatorii.

Cei de la Dukla s-au impus in "setul de aur" cu scorul de 15-12 si merg mai departe in sferturile de finala ale Challenge Cup, acolo unde vor intalni gruparea franceza Stade Poitevin Poitiers.

Ce n-a văzut CTP în 34 de ani de alegeri libere: ”Doar Ceaușescu îl poate egala pe Ciociu. Ca pe o turmă de mancurți...”
Retragerea lui Cătălin Cîrstoiu din cursa pentru Primăria Capitalei a fost comentată acid de jurnalistul Cristian Tudor Popescu, care i-a criticat dur pe președinții PSD și PNL, Marcel...
Candidatul USR la Primăria Sectorului 5 a depus o plângere la DIICOT împotriva lui Cristian Popescu Piedone
Avocatul şi liderul consilierilor USR din Sectorul 5, Alexandru Dimitriu, a depus joi dimineaţă, 25 aprilie, o plângere la DIICOT împotriva primarului Cristian Popescu Piedone şi ”a...
#Remat Zalau volei, #Remat Zalau eliminata Challenge Cup, #Remat Zalau Dukla Liberec , #box