Portărița naționalei de handbal, pictorial sexy în ultima lună de sarcină FOTO

Marti, 09 Noiembrie 2021, ora 11:52
3394 citiri
Denisa Dedu FOTO facebook

Denisa Dedu, portarul echipei naționale de handbal feminin, a luat o pauză competițională.

Sportiva legitimată la Rapid, în vârstă de 26 de ani, trece printr-o perioadă fastă din punct de vedere familial.

Portărița Rapidului și Ciprian Șandru, handbalist la HC Dobrogea Sud, în prima ligă, vor deveni părinți. Cei doi formează un cuplu de aproape de doi ani, iar în această vară au făcut pasul decisiv și s-au căsătorit.

"A fi însărcinată înseamnă de fapt o adevărată stare de spirit!”, este mesajul pe care sportiva l-a împărtășit cu fanii ei din online, în cadrul unui pictorial aparte.

Campioana Dinamo, victorie uriașă într-o atmosferă electrizantă. Când se decide calificarea în Final 4
Campioana Dinamo Bucureşti a învins marţi, pe teren propriu, într-o atmosferă electrizantă, formaţia daneză Skjern Handbold, scor 28-27 (14-15), în turul sferturilor de finală ale...
Vedeta Rapidului, Albion Rrahmani, pe lista unui club celebru din Germania. Ce altă echipă a fost refuzată de Rapid
Albion Rrahmani este unul dintre jucătorii de bază ai Rapidului fiind un atacant în mare formă în acest sezon ân ciuda unei accidentări serioase. Kosovarul este dorit de un club mare din...