Dragomir, despre arbitrul care a furat Steaua: Hot mai mare n-am vazut

Vineri, 01 Octombrie 2010, ora 07:49
2087 citiri

Presedintele LPF, Dumitru Dragomir, spune ca arbitrul polonez a privat Steaua de victorie in meciul cu SSC Napoli.

Mai mult, oficialul de la Liga spune ca a vazut multe la viata lui, dar ca hot mai mare ca Marcin Borski nu a vazut niciodata.

"Stau si ma gandesc la Kapetanos asta.. ce-o fi fost in mintea lui? Hotul asta de polonez... nu-mi pot imagina. Am fost la doua echipe la care s-au mai facut prostii, la Scornicesti si la Victoria, dar hot mai mare ca asta n-am vazut.

Sa lasi 8 minute de prelungire. Maniera lui de arbitraj... De aia nu mai pot eu de diplomatie. Arbitrajul a fost catastrofal.", a declarat Dumitru Dragomir la GSP TV.

Steaua, egalata in minutul 98 de Napoli

Stelistii au vrut sa-l linseze pe arbitrul care i-a furat cu Napoli

Steaua a terminat la egalitate, scor 3-3, intalnirea jucata joi seara, pe teren propriu, cu Napoli, in Grupa K a Europa League, cu largul concurs al arbitrului polonez Borski.

C.F.

Cine câștigă din separarea candidaților PSD-PNL la Capitală: ”Se vor faulta unul pe altul”. Scenarii noi pentru prezidențiale
Sociologul Alfred Bulai, șeful departamentului de Sociologie din cadrul SNSPA, a fost invitatul rubricii „Cu fața la alegători”. Acesta a vorbit despre cele mai importante subiecte de pe...
Ungaria dă asigurări că susține aderarea deplină a României la Schengen. Măsurile decise în urma vizitei lui Cătălin Predoiu la Budapesta VIDEO
Ungaria va continua să susţină accederea României în spaţiul Schengen cu frontierele terestre în acest an, a transmis ministrul Afacerilor Interne, Cătălin Predoiu, în urma unei...