Becali face lumina: Iata ce i-am transmis lui Reghecampf in timpul meciului

Vineri, 08 Martie 2013, ora 16:09
5730 citiri

Gigi Becali a vorbit despre implicarea sa la echipa in timpul meciului cu Chelsea, castigat de Steaua cu 1-0, in prima mansa a Europa League..

"Nu eram nemultumit de echipa, ci de un singur jucator. Una e sa-ti fie teama ca un jucator sa nu primeasca un cartonas rosu si alta e sa fii nemultumit de echipa", a spus Becali al GSP TV.

Jucatorul la care face referire Becali e Mihai Pintilii, care a fost schimbat in startul reprizei secunde, pe motiv ca avea deja un cartonas galben si risca sa-l incaseze si pe al doilea.

In startul reprizei secunde, camerele TV au surprins momentul in care Becali l-a trimis pe Argaseala cu un mesaj pentru banca tehnica a Stelei.

Din culisele meciului Steaua - Chelsea: Cum a incercat Becali sa faca tactica si schimbarile!

Steaua a castigat cu 1-0 intalnirea jucata joi seara, pe National Arena, cu Chelsea Londra, in prima mansa a optimilor Europa League.

Unicul gol al partidei a fost reusit de Raul Rusescu, in minutul 35, dintr-o lovitura de la 11 metri.

Steaua a batut-o pe Chelsea

Mansa retur va avea loc saptamana viitoare, la Londra.

Președintele PMP: Declinul PSD-PNL a început cu "decizia ridicolă de a-şi anunţa înfrângerea în Bucureşti” înainte de începerea campaniei
Preşedintele PMP, Eugen Tomac, consideră că decizia coaliţiei PSD-PNL de a avea candidaţi separaţi la Primăria Capitalei reprezintă începutul „marii prăbuşiri a partidului unic”,...
Ludovic Orban: „O veste bună în acest spectacol grotesc al comasaţilor: Nicuşor Dan va câştiga un nou mandat la Primăria Capitalei”
Ludovic Orban, preşedintele Forţa Dreptei, afirmă, după decizia coaliţiei de a-l retrage pe medicul Cătălin Cîrstoiu din cursa pentru Primăria Capitalei, că se vede totuşi şi o veste...
#Becali mesaj Reghecampf Chelsea, #Becali implicare echipa Steaua , #Gigi Becali