Arthuro, cel mai slab de pe teren in meciul cu Lyon

Miercuri, 22 Octombrie 2008, ora 08:32
1774 citiri

Brazilianul Arthuro a fost cel mai slab om al Stelei in meciul cu Lyon, chiar daca a marcat un gol.

Atacantul stelist, care a jucat pe toata durata meciului, nu si-a creat nicio ocaziie de gol, a castigat un singur duel din opt, a trimis un singur sut pe spatiul portii si a gresit 9 din cele 22 de pase date, conform Prosport.

La capitolul opus, Ogararu a fost cel mai bun jucator al echipei din Bulevardul Ghencea, urmat indeaproape de Goian.

Steaua a pierdut marti seara, scor 3-5, intalnirea cu Olympique Lyon, din cadrul Grupei F a Ligii Campionilor.

Pas greșit pentru CSM București înainte de sferturile Ligii Campionilor. Câte goluri a dat Cristina Neagu
Campioana CSM Bucureşti a remizat joi, pe teren propriu, cu formaţia Dunărea Brăila, scor 35-35 (19-15), în derby-ul etapei a XX-a a Ligii Naţionale. Principalele marcatoare ale meciului...
Adversar complicat pentru campioana Steaua în sferturile EuroCup
Campioana României la polo masculin, Steaua Bucureşti, va întâlni formaţia spaniolă Astralpool CN Sabadell, în sferturile de finală ale LEN Euro Cup, conform tragerii la sorţi de marţi....