Duckadam a luat o decizie neasteptata la pauza meciului cu Trencin: Deja nu se mai putea!

Joi, 23 Iulie 2015, ora 08:20
5363 citiri

Presedintele de imagine al Stelei, Helmuth Duckadam, a luat o decizie surprinzatoare la pauza meciului cu Trencin, pierdut cu 2-3.

Oficialul campioanei a hotarat sa plece, nemultumit de jocul din prima repriza. Duckadam a adoptat astfel comportamentul lui Becali, care in trecut a mai avut astfel de gesturi.

"La pauza am plecat. Era prea mult, deja nu se mai putea. Nu puteam sa stau, nu aveam nici medicamentele necesare", a spus Duckadam la postul Dolce Sport.

El a mentionat ca nici dupa ce a ajuns acasa nu s-a mai uitat la meci.

Steaua, calificare in genunchi in Liga Campionilor: Invinsa acasa de Trencin

Steaua s-a calificat in turul trei preliminar al Ligii Campionilor, chiar daca a pierdut returul cu Trencin cu scorul 2-3. In prima mansa, Steaua castigase cu 2-0.

In turul trei preliminar, Steaua va intalni formatia sarba Partizan Belgrad.

Primul meci este programat pe 29 iulie, in timp ce returul va avea loc pe 5 august.