Reactie uluitoare a unui stelist dupa meciul cu CFR Cluj

Luni, 09 Martie 2015, ora 07:35
4045 citiri

Eroul Stelei din meciul cu CFR Cluj, atacantul George Tucudean, a avut o reactie uluitoare dupa fluierul de final.

Intrebat de reporterii prezenti in zona presei daca este afectat de criticile tot mai aspre pe care le-a primit in ultima vreme, jucatorul a reactionat complet neasteptat.

"Speram ca pe viitor sa ne facem meciurile mai usoare, dar pentru asta trebuie sa iasa si adversarele la joc. Nu ma intereseaza ca sunt criticat. Chiar crezi ca ma intereseaza asta? Ma doare in...sa nu zic unde.

Ca atacant, conteaza doar sa marchezi. Chiar daca joci prost, ramane golul pe tabela. La Steaua toate meciurile sunt grele, toti isi dau viata pe teren contra Stelei. Trebuie sa marcam in prima repriza ca sa nu mai avem probleme", a declarat Tucudean pentru Dolce Sport.

Steaua, victorie chinuita cu CFR Cluj

Steaua a castigat cu mari emotii intalnirea cu CFR Cluj, din etapa cu numarul 20 a Ligii 1.

Campioana s-a impus cu scorul de 1-0, unicul gol al partidei fiind inscris de Tucudean in minutul 78.

In urma acestui rezultat, "ros-albastrii" si-au consolidat prima pozitie in clasamentul Ligii 1.

Liderul PSD îi răspunde lui Clotilde Armand: ”Să-și ia un avocat bun”
Premierul Marcel Ciolacu a reacţionat joi, 25 aprilie, la declaraţiile primarului Sectorului 1, Clotilde Armand, transmiţându-i acesteia să îşi ia un avocat bun pentru că ”a încălcat...
Nicușor Dar îl provoacă pe Piedone la o dezbatere electorală. Răspunsul ironic al Primarului Capitalei după ce AUR l-a amenințat cu plângerea penală
Primarul general al Capitalei, Nicuşor Dan, a declarat joi, 25 aprilie, că aşteaptă de la contracandidatul său Cristian Popescu Piedone un răspuns în ce priveşte participarea la o dezbatere...
#Tucudean Steaua gol, #Tucudean Steaua CFR Cluj, #Tucudean Steaua declaratie , #stiri Steaua