Steaua II, infrangere umilitoare in Liga 3: A primit 5 goluri de la Atletic Bradu

Sambata, 05 Noiembrie 2016, ora 11:39
1898 citiri

Echipa secunda a Stelei a suferit o infrangere umilitoare in etapa a zecea din Liga a treia.

"Ros-albastrii" au fost pierdut pe terenul celor de la Atletic Bradu cu un neverosimil 1-5.

Gazdele au deschis scorul rapid, dupa numai patru minute, insa Steaua II a egalat zece minute mai tarziu, atunci cand Enceanu a transformat un penalti.

Daca la pauza scorul a fost egal, Atletic Bradu s-a descatusat dupa reluarea jocului, cand a inscris alte patru goluri.

Infrangerea echipei secunde a Stelei este cu atat mai neasteptata cu cat la meciul din liga a treia au evoluat mai multi jucatori care fac parte din lotul lui Reghecampf, asa cum sunt Mitrea, Valceanu, Enceanu, Ontel, Dan Popescu, Chitosca sau Mihalcea.

Prima ședință de Guvern care se desfășoară la Timișoara. Ce proiecte vor fi discutate în întâlnirea de astăzi
Guvernul se reuneşte joi, la Timişoara, într-o şedinţă specială, în cadrul căreia urmează să fie aprobate o serie de proiecte de infrastructură cu impact regional, precum şi plata în...