Liga I de fotbal feminin e condusa tot de la Becicherecu Mic!

Luni, 14 Octombrie 2019, ora 21:03
26 citiri
Dupa aproape o luna de pauza, meciurile din campionatul Ligii I de fotbal feminin s-au reluat cu runda a V-a. Si dupa aceasta etapa, Fortuna Becicherecu Mic este lider, mai ales dupa victoria cu 10-0 obtinuta acasa cu Luceafarul Filiasi, care a "aranjat" si golaverajul banatencelor.

Cu multe absente, fetele de la la Fortuna nu au avut probleme, La pauza, scorul era de 3-0, dupa golurile marcate de Larisa Grigore, Denis Hategan si Mariana Voinea in minutele 18, 36 si 41. In repriza a doua, ...citește toată știrea