Programul ultimei etape din sezonul regulat. 5 meciuri la aceeași oră și când e Rapid - FCSB

Duminica, 03 Martie 2024, ora 18:49
2150 citiri
Fanii Rapidului vor face show pe Arena Națională

LPF a anunţat, duminică, programul etapei a 30-a, ultima a sezonului regulat al Superligii. Conform programului, cinci partide vor avea loc în data de 8 martie, de la ora 20.00.

Programul este următorul:

Vineri, 8 martie (meciuri la aceeași oră, decisive pentru calificarea în play-off)

Ora 20.00 Oţelul Galaţi - Politehnica Iaşi

LPF precizează că pot exista modificări ulterioare privind data şi ora de disputare a partidei Petrolul Ploieşti - Sepsi OSK Sf. Gheorghe.

Meciurile vor fi transmise în direct de DIGI SPORT, PRIMA SPORT şi ORANGE SPORT.

Două rezerve au marcat în două minute: cum s-a terminat meciul dintre Universitatea Cluj și Petrolul
Echipa Petrolul Ploieşti a învins sâmbătă seara, în deplasare, scor 2-1, formaţia Universitatea Cluj, în etapa a patra din play-out-ul Superligii. Petrolul a marcat golurile victoriei în...
Florinel Coman va lua 2 milioane pe an în Golf. ”E mic salariul. Pentru ei, banii nu contează”
Florinel Coman va pleca de la FCSB în vară pentru Al Duhail, club din Qatar controlat de aceeași conducere ca și PSG. Al Duhail e controlată de Khalifa bin Hamad Al Thani, cunoscut drept...