Business Focus: Antreprenoriatul: Profesie vs Vocație

Eșec pentru Ciprian Tătărușanu și AC Milan în campionatul Italiei

Luni, 31 Octombrie 2022, ora 08:40
1630 citiri
Tătărușanu a fost titular la AC Milan FOTO facebook

Echipa italiană Torino a învins duminică, pe teren propriu, echipa AC Milan, scor 2-1, într-un meci din etapa a 12-a din Serie A.

Tătăruşanu a fost titular la AC Milan în meciul de la Torino.

Gazdele au marcat cele două goluri în minutele 35 şi 37. Mai întâi a fost Koffi Djidji, apoi a venit reuşita lui Miranchuk. Junior Messias a redus din diferenţă pentru milanezi, în minutul 67, dar Torino a câştigat cu 2-1 şi a adus lui Milan a doua înfrângere stagională în campionat.

AC Milan are 26 de puncte şi este pe locul 3, la un punct în spatele Atalantei și la 5 puncte de liderul Napoli.

Torino a urcat pe locul 9, cu 17 puncte.

Sora lui Mircea Badea a făcut anunțul neașteptat. Nu se mai poate trăi aici. Sunt jafuri cu kalașnikoave!
Sora lui Mircea Badea, Naty, a anunțat pe rețelele sociale că nu se mai poate trăi în țara unde s-a mutat în 2021. Naty Badea, corespondent Antena 3, s-a mutat în 2021 în Italia,...
Încă o vedetă din Europa ajunge în MLS. La ce echipă va juca
Olivier Giroud (37 de ani) urmează să facă o schimbare de peisaj în această vară. Potrivit RMC Sport, atacantul francez a ajuns la un acord cu Los Angeles FC. Ajuns la finalul...