Joi, 03 Iunie 2021, ora 11:03 - Moment jenant pentru Serena Williams, chiar in timpul partidei cu Mihaela Buzarnescu
Tenis / Mihaela Buzarnescu
Americanca de 39 de ani a avut nevoie de set decisiv petru a o invinge pe Mihaela Buzarnescu in turul doi la Roland Garros. A fost un meci bun facut de romanca, Mihaela reusind sa faca fata mult mai titratei adversare. Williams s-a impus cu scorul de 6-3, 5-7, 6-1, in doua ore si trei minute. Citeste si: "O nebunie totala!" Brazilia si-a...
Joi, 03 Iunie 2021, ora 08:07 - Roland Garros 2021: Cum s-a simtit Serena Williams in meciul cu Mihaela Buzarnescu "Este cam rar pentru mine"
Mihaela Buzarnescu a fost invinsa de Serena Williams, in turul al doilea la Roland Garros, insa i-a dat o replica darza americancei de 39 de ani, care a avut nevoie de trei seturi pentru a trece mai departe. Serena a laudat-o pe Buzarnescu pentru jocul prestat, chiar daca i s-a parut si distractive. "Stiam ca nu va fi usor, dar sunt...