Business Focus: Antreprenoriatul: Profesie vs Vocație

Ce a scris Simona Halep pe facebook, dupa victoria epica de la Australian Open

Miercuri, 10 Februarie 2021, ora 15:22
6783 citiri
Simona Halep FOTO facebook

Simona Halep a facut un meci mare in turul doi la Australian Open si a invins-o in trei seturi pe australianca Tomljanovic, 4-6, 6-4,7-5, dupa 2 ore si 34 de minute de joc.

Halep a luptat incredibil in setul decisiv, cand de la 5-2 pentru adversara a facut 5 game-uri la rand si a castigat meciul.

La putin timp dupa ce a ajuns la vestiare, Simona HAlep a postat pe facebook urmatorul mesaj: Never ever give up! (Niciodata sa nu renunti)

Cum a ajuns Sorana Cirstea iubita lui Ion Tiriac

Ce gest a facut Adrian Cruciat, Antrenorul umilit de Sorana Cirstea, dupa victoria cu Petra Kvitova

Citi bani incaseaza Sorana Cirstea pentru victoria cu Petra Kvitova

Ce blestem a lovit turneul de la Madrid, după retragerea Simonei Halep
Presa internațională de specialitate vorbește despre un adevărat blestem care a lovit turneul WTA 1000 de la Madrid, aflat în plină desfășurare. ”Blestemul wild-cardurilor”, a titrat...
A treia victorie la rând pentru Jaqueline Cristian la WTA Madrid, după o revenire de senzație
Jucătoarea română de tenis Jaqueline Cristian s-a calificat miercuri în turul al doilea al turneului WTA 1000 Mutua Madrid Open, aceasta fiind a treia sa victorie consecutivă, după cele două...