Ce a scris Simona Halep pe facebook, dupa victoria epica de la Australian Open

Miercuri, 10 Februarie 2021, ora 15:22
6662 citiri

Simona Halep a facut un meci mare in turul doi la Australian Open si a invins-o in trei seturi pe australianca Tomljanovic, 4-6, 6-4,7-5, dupa 2 ore si 34 de minute de joc.

Halep a luptat incredibil in setul decisiv, cand de la 5-2 pentru adversara a facut 5 game-uri la rand si a castigat meciul.

La putin timp dupa ce a ajuns la vestiare, Simona HAlep a postat pe facebook urmatorul mesaj: Never ever give up! (Niciodata sa nu renunti)

Cum a ajuns Sorana Cirstea iubita lui Ion Tiriac

Ce gest a facut Adrian Cruciat, Antrenorul umilit de Sorana Cirstea, dupa victoria cu Petra Kvitova

Citi bani incaseaza Sorana Cirstea pentru victoria cu Petra Kvitova

Simona Halep este în sferturile turneului de la Wimbledon, unde va da de americanca Amanda Anisimova, pe care a învins-o acum două săptămâni, la Bad Homburg. Dacă o învinge, Simona își...
Mesajul lui Patrick Mouratoglou după ce Simona Halep a demolat-o pe Paula Badosa la Wimbledon FOTO
Simona Halep a trecut fără probleme de Paula Badosa, una dintre favoritele turneului de la Wimbledon, pe care a învins-o cu 6-1, 6-2. Halep s-a calificat în sferturile de finală, unde va da...