CSM Targu Jiu a pierdut in ultimele secunde meciul cu Slatina

Sursa: Pandurul
Luni, 26 Septembrie 2022, ora 14:10
57 citiri
CSM Targu Jiu a pierdut la limita confruntarea de duminica cu CSM Slatina, 21-22, intr-un meci din etapa a-5-a din Liga Florilor. Echipa lui Liviu Andries a primit un gol primit in ultima secunda de joc.

Prima reusita a meciului a apartinut echipei din Targu Jiu. Alexandra Gavrila a deschis tabela din Sala Sporturilor, spre bucuria celor aproape 1000 de suporteri prezenti in sala. Dupa un joc echilibrat in prima sa parte, ultimele trei minute din prima repriza au apartinut echipei oaspete care ...citește toată știrea