Egalul care mentine Universitatea Craiova in lupta

Sursa: Pandurul
Luni, 03 Mai 2021, ora 19:21
32 citiri
FCSB si CFR Cluj au remizat in meciul direct, scor 1-1, o remiza care ajuta Universitatea Craiova sa se mentina in lupta pentru titlu. Ardelenii raman pe locul 1 dupa un meci in care campioana a reusit sa ia un punct la ultima faza de joc.

FCSB - CFR Cluj s-a terminat la egalitate, scor 1-1, dupa ce Florin Tanase a deschis scorul in minutul 18 iar Burca a egalat in minutul 90+3. Cand gazdele se pregateau de sarbatoare, Andrei Burca a castigat un duel aerian, in al treilea minut al ...citește toată știrea