Rezultate si program CM Qatar: Se stiu primele doua echipe calificate in sferturi

Sursa: Pandurul
Duminica, 04 Decembrie 2022, ora 07:02
93 citiri
Argentina lui Messi dar si Olanda s-au calificat in sferturile de finala ale Campionatului Mondial de fotbal din Qatar. Cele doua echipe au trecut de Australia si SUA in prima zi a optimilor de finala.

Meciul dintre Argentina si Australia din optimile de finala ale Campionatului Mondial s-a incheiat cu scorul de 2-1. "Pumele" s-au calificat cu emotii in "sferturile" competitiei, Messi fiind din nou printre marcatori. Golurile victoriei au fost marcate de catre Leo Messi si Julian Alvarez, in ...citește toată știrea