Se gandeste la Liga 1 dupa victoria cu ACS Viitorul Targu Jiu

Sursa: Pandurul
Luni, 03 Octombrie 2022, ora 11:01
150 citiri
La finalul partidei castigate de liderul Ligii 2 in fata celor de la ACS Viitorul Targu Jiu, antrenorul gazdelor a facut spectacol la Galati. Dorinel Munteanu si-a laudat jucatorii cu care se gandeste deja la promovarea in Liga 1.

Otelul s-a impus cu scorul de 2-1 in meciul cu ACS Viitorul Targu Jiu, victoria fiind obtinuta in minutele de prelungire. Formatia nou-promovata din Galati a aratat bine inca din primele meciuri in Liga 2 dar antrenorul a anuntat ca va mai dura cateva etape pana cand ...citește toată știrea