Muresencele rateaza de putin victoria la debut

Sursa: Zi de Zi
Miercuri, 01 Mai 2019, ora 16:46
84 citiri
In prima partida a grupei A din cadrul turneului final de handbal al junioarelor I, care se disputa la Turda, CSM Targu-Mures a remizat cu Marta Baia Mare, scor 26-26 (13-12). Partida a fost deosebit de echilibrata, cu muresencele la conducere in majoritatea timpului, cu avantaj minim la pauza si in aproape intreaga repriza secunda. Dupa pauza muresencele au reusit sa se desprinda la doua goluri, avantaj pe care l-au avut si la intrarea in ultimele trei minute. Elevele antrenoarei Mihaela Evi ...citește toată știrea