Cea mai tare glumă care a apărut după eliminarea Braziliei de la Mondiale VIDEO

Vineri, 09 Decembrie 2022, ora 20:43
11901 citiri
Tite a dansat alături de elevii săi FOTO facebook

Croația a furnizat o nouă surpriză la Campionatul Mondial, reușind să elimine Brazilia în sferturile de finală ale competiției.

Croații s-au impus la loviturile de departajare, unde au ajuns după ce egalaseră în minutul 117.

Ei au avut în căpitanul echipei Luka Modric unul dintre cei mai buni fotbaliști de pe teren, în ciuda faptului că are 37 de ani.

Imediat după meci au apărut glumele cu eliminarea Braziliei, în una dintre ele Modric apărând când le aruncă de mâncare brazilienilor, care dansează alături de antrenorul lor.

Gestul lui Tite de a se bucura așa lângă fotbaliștii săi, după victoria cu Coreea de Sud, din optimi, a stârnit multe controverse.

Formula 1 s-a întors în China. Surpriză în calificările pentru proba de sprint
Pilotul britanic Lando Norris (McLaren) va pleca din pole position în cursa de sprint din cadrul Marelui Premiu de Formula 1 al Chinei, programată sâmbătă pe circuitul de la Shanghai....
Cine e ungurul care a dat lovitura la ATP Țiriac Open. Cea mai mare surpriză a turneului de la București
Turneul de tenis Ţiriac Open (ATP 250), care se desfășoară la Baza Sportivă Năstase/Marica din Capitală, în perioada 15-21 aprilie, a consemnat joi cea mai mare surpriză de până în...
#Tite, #dans, #ironie, #eliminare Brazilia, #croatia, #surpriza , #Campionatul mondial 2022