Florentin Petre a inscris pentru TSKA Sofia

Marti, 19 Februarie 2008, ora 17:19
715 citiri

Fostul dinamovist Florentin Petre a inscris marti primul gol pentru TSKA Sofia intr-un amical castigat cu scorul de 3 - 0 in fata echipei Pirin Blagoevgrad.

Mijlocasul a marcat in minutul 16 al intalnirii si a pasat decisiv la cel de-al doilea gol, inscris de Tuncev in minutul 37.

Campionatul din Bulgaria se va relua pe 1 martie, cand echipa lui Florentin Petre va juca impotriva celor de la Litex Loveci.

Ce spune antrenorul lui Dinamo înaintea meciului cu FC Botoșani
Antrenorul echipei de fotbal Dinamo Bucureşti, Zeljko Kopic, a declarat, luni, într-o conferinţă de presă, că se aşteaptă la un joc greu cu FC Botoşani, formaţie care a făcut meciuri...
Antrenorul lui Dinamo, răspuns dur pentru fani și contestatari. Ce a răspuns acesta
Antrenorul croat al celor de la Dinamo, Zeljko Kopic, și-a lăudat jucătorii după ultimul meci, terminat la egalitate, scor 1-1, cu FCU Craiova. Kopic a spus că nu a a greșit strategia...
#petre, #florentin, #Sofia, #tska, #Dinamo, #transfer, #marcat, #gol, #amical, #litex loveci , #Florentin Petre