Karamian: Ne revansam cu Steaua si Unirea Urziceni

Duminica, 09 Noiembrie 2008, ora 11:36
1173 citiri

FC Timisoara s va revansa pentru infrangerea suferita in fata lui Dinamo in meciurile cu Steaua si Unirea Urziceni, a declarat mijlocasul armean al timisorenilor, Artiom Karamian.

"Suporterii nu trebuie sa se supere pe noi, stim cat de important a fost acest meci pentru ei, insa atat s-a putut. Ne vom revansa in meciurile cu Steaua si Unirea urziceni", a spus Karamian.

Gruparea antrenata de Dusan Uhrin jr a fost invinsa sambata seara, scor 0-3, pe teren propriu, de Dinamo, intr-un meci din cadrul etapei a 14-a a Ligii I.

Cu Steaua, FC Timisoara va juca in etapa a 15-a, iar pe jucatorii antrenati de Dan Petrescu, banatenii ii vor intalni in etapa cu numarul 16. Timisorenii vor disputa ambele intalniri in deplasare.

FC Botoșani - Dinamo, o nebunie de meci: autogol, gol anulat, penalty ratat, accidentare gravă. Lovitura de grație, în prelungiri
Formaţia Dinamo a fost învinsă, marţi, în deplasare, cu scorul de 2-1, de echipa FC Botoşani, în etapa a şasea din play-out-ul Superligii. Pentru FC Botoşani au marcat Moura (13 -...
Campioana Dinamo, victorie uriașă într-o atmosferă electrizantă. Când se decide calificarea în Final 4
Campioana Dinamo Bucureşti a învins marţi, pe teren propriu, într-o atmosferă electrizantă, formaţia daneză Skjern Handbold, scor 28-27 (14-15), în turul sferturilor de finală ale...