VIDEO Doamne, Dumnezeule, ce gol a dat Mitrita! De ziua lui Hagi, romanul a driblat toti adversarii din teren si a marcat uluitor

Vineri, 05 Februarie 2021, ora 21:58
16613 citiri

Fostul jucator al Universitatii Craiova, Alexandru Mitrita, face senzatie in Arabia Saudita.

Fotbalistul roman a inscris un gol magnic in minutele de prelungire, reusita ce a adus victoria echipei sale, Al Ahli, 4-2, cu Al Wehda.

Cate puncte a luat un titular de la FCSB la examenul pentru permisul de conducere? Replica geniala a lui Cornel Dinu

Golul olteanului este aproape identic cu multe reusite ale mentorului sau, Gica Hagi, care si-a sarbatorit ziua de nastere.

Mitrita a facut parte din Academia de la Ovidiu a fostului capitan al nationalei, de unde a plecat la Pescara.

Golul lui Mitrita a ajutat-o pe Al Ahli sa ajunga pe primul loc in Arabia Saudita. Al Hilal, echipa lui Razvan Lucescu, a ajuns pe locul 3, la trei puncte in spatele liderului.

Octavian Berceanu (USR-PLUS) a fost revocat de premierul Florin Cîțu din fruntea Gărzii de Mediu luni, 20 septembrie. La doar două zile după, în timpul unui interviu, acesta a primit un...