Rezultatele 1 - 6 din 6

Articole despre "otelul meci vaslui"

10 Iunie 2016 - Start perfect pentru juniorii vasluieni

REUSITA... Sporting Juniorul Vaslui a debutat excelent la turneul semifinal al Campionatului National rezervat juniorilor C (nascuti in 2001 si mai mici), castigand primul meci, 3-0 cu Otelul Galati.

16 Martie 2012 - Show Sinmartean * Trei pase geniale ale mijlocasului o califica pe Vaslui in semifinale dupa 3-2 cu Otelul

FC Vaslui se califica in semifinalele Cupei Romaniei dupa un meci nebun cu Otelul Galati, cistigat cu 3-2.

16 Martie 2012 - Thriller la Galati! Gol fabulos Antal, Otelul revine de la 0-2, dar pierde in ultimele minute: Otelul-Vaslui 2-3

Ambitiile dintre cei doi conducatori, Porumboiu si Stan, dar si lupta Vasluiului pentru recucerirea suprematiei in Moldova au facut din ultimul sfert de finala al Cupei Romaniei un meci de poveste.

03 Decembrie 2009 - FC Vaslui - Otelul Galati, duminica, 6 decembrie, ora 16: Ultimul meci acasa

Galben-verzii vor avea ultima intalnire oficiala din acest an in fata propriului public si doresc sa le ofere fanilor drept cadou de Mos Nicolae un nou succes in fata galatenilor.

02 Septembrie 2008 - Otelul a clacat in fata Vasluiului

Otelul Galati, echipa antrenata de Petre Grigoras, a pierdut primul meci din acest sezon pe teren propriu in fata celor de la FC Vaslui cu scorul de 1-0. Singura reusita a partidei l-a avut ca

01 Septembrie 2007 - „Cred ca ne putem impune“

Antrenorul-jucator al lui FC Vaslui se gandeste doar la jocul de maine, cu Otelul Galati si afirma ca stie mai totul despre adversar, ca "l-a citit". "Este cel mai dificil si mai important meci,